Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 13.08.2014, 21:22
A Mateusz Zając siedzi na ławce na razie? Chętnie zobaczyłbym go w akcji (albo chociaż efekty ). No i to ogrywanie dalej tych juniorów w rezerwach... szkoda, że nie będą przez to w pełni sił do gry w I zespole, czyli mniejsze szanse na grę.
Odpowiedz cytując