Ok, skoro chcesz wyliczać to licz dokładnie. Ruchowi dodaj jeszcze sam na sam Zieńczuka i strzały z pięciu metrów Starzyńskiego i Zieńczuka. A zaliczanie tych dwóch okazji Brożka kiedy był pod presją obrońców i miał ostry kąt jako "steki" to gruba przesada, sytuacje bramkowe tak, ale nie 100%
I nie pytaj czy oglądałem mecz bo zrobiłem to 3 razy...
Z Lechem faktycznie dobrze ale powinniśmy zamknąć mecz dużo wcześniej i koniec końców mieliśmy szczęście że wygraliśmy
Z Piastem i Łęczną totalny piach i nie ma innej oceny tych meczów, sorry.
Żeby była jasność, wcale nie uważam że nie masz racji jeśli chodzi o stwarzanie sytuacji. Problem w tym że w grze jest sporo innych mankamentów, które należy poprawić (więcej tutaj:
http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...wisa-ruch.html)
Dużo na sumieniu (zwłaszcza z Ruchem) ma też Smuda (zmiana Urygi to kryminał). To zespół na pierwszą 8 ale jak będzie dobrze prowadzony a jak na razie to mi się wydaje że chłopaki zdobywają punkty trochę pomimo Smudy (może przesadzam ale tych jego błędów już się trochę uzbierało)