Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7484
Stary 13.08.2014, 20:13
Ciekawy fragment wywiadu z Wiesławem Włodarskim właścicielem między innymi Gellwe.


" A nie chciałby pan kupić sobie np. klubu
piłkarskiego? Tego, którego stadion mieści się
przy Reymonta?
- Kiedyś byłem jednym krokiem właścicielem
Wisły. Wtedy Zbyszek Boniek był wolnym
człowiekiem. A na stanowisku prezesa Wisły nie
wyobrażałem sobie kogoś innego niż Zbyszka
Bońka. Trudno znaleźć osobę, która sprostałaby
temu zadaniu. Cały czas myślę o Wiśle. Jest mi
przykro, gdy widzę, co dzieje się z klubem. Kto
wie, czy może za pół roku, jak Polska się dowie
o moim dużym ruchu biznesowym, to nie wrócę
do tego tematu. "

Całość w szechterówce.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując