PiVoSH92 napisał(a):

|
Albo kupować Stępińskiego, albo dać więcej Szans młodym - Kuczak i Zając po 45 minut na szpicy? Czemu nie, Brożek a aktualnej formie raczej lepszy od nich nie jest.
|
On jeszcze ma kontrakt z Norymbergą, czy jest za darmo do wzięcia?