Co ty za przeproszeniem .......isz kolego?
Ty chyba inny mecz oglądałeś.
Nasze akcje :
Brożek sam na sam po podaniu Burligi
Nieuznana prawidłowa bramka Brożka
Karny prawidłowy dla Wisły
Garguła - pudło do pustaka
Brożek z narożnika piątki sam na sam
Brożek głowa z 5 metra bez asysty obrońców
Gol Brożka
Ruch :
gol Dziwniela
Patelnia Kuświka
gol Efira
7:3 w sytuacjach. Dodaj do tego, że zarówno gol Efira jak i nieuznany gol Brożka to bardziej kunszt napastników niż wykorzystana setka. W bardzo konkretynch i dogodnych okazjach było 6:2. Sprawiedliwym wynikiem by było 3:1. W żadnym wypadku Ruch nie zasługiwał, żeby z Krakowa wywieść remis.
Z Lechem zasługiwaliśmy na zwycięstwo, nawet szkoda przytaczać okazje bramkowe, bo nawet gole Lecha to były stałe fragmenty. Z gry oprócz sety Teodorczyka to oni nie mieli praktycznie nic.
Z Piastem w sytuacjach było chyba 3 do 1.
Najgorzej było z Łęczną ale i tak mieliśmy więcej okazji od przeciwnika.
Powtarzam, grajmy tak dalej - stwarzajmy więcej okazji od rywali w każdym meczu a skończymy na podium. Chociaż wątpię żebyśmy utrzymali tego typu formę dłużej. Zaraz się przytrafi jedna i druga wpadka, gdzie będziemy grać totalny piach i walić głową w mur. Ciekaw jestem co malkontenci wtedy powiedzą na temat naszej gry? A fakt, jak przypadkiem wygramy - to powiedzą, że zagraliśmy super mecz

