Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 13.08.2014, 16:38
A po co ich więcej skoro na mecze chodzi garstka osób. Duża część z nich to pomyleńcy, pokolenie emo, 13-letnie krejzolki z aparatami, tacy, którzy na stadionie znalezli się przypadkiem bo akurat dostali darmowy bilet w kebabie na Floriańskiej i ci, którzy przy kasie pytają o bilety na mecz Wisły z Rakowem Częstochowa, gdy ta gra z Zawiszą.
Zresztą wszyscy, którzy zapełniają teraz stadion tym samym popierają wszystkie decyzje osoby zarządzającej naszym klubem Jacka Bednarza, wiec dla milicji to jasny sygnał, że żadnych zgrzytów nie będzie, z którą wspomniany Jacek Bednarz żyje w zgodzie.
Ostatnio edytowane przez element : 13.08.2014 o godz. 16:42.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując