|
Naprawdę ręce opadają jak się czyta posty "Lukasza" i "raindoga". No chyba, że to wszystko to sarkazm, którego nie odczytałem, bo nie sądzę, że można być tak naiwnym i oderwanym od rzeczywistości.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 13.08.2014 o godz. 16:41.
|