|
karmiliscie warszawskie trole ? cytowaliscie, wchodziliscie w polemike ?/ no to teraz macie- ze na wislackim forum szydza z was i panosza sie ludziki kibicujacy klubikowi ktory zebra o awans na caly swiat jak rumuni na dworcach i kosciolach ....sami stworzyliscie i podlewaliscie to warszawskie ohydztwo- to teraz macie ...i jakies smieszne gadki o honorze , fair play ...buahahah ..kabaret ...rozumiem ze gra w 4 rundzie z jakims Moriborem to tez fair play , a moze jeszcze jakis handicap dostana w ramach rozliczenia za zszargane nerwy .... to sie w pale nie miesci jak nisko mozna upasc byleby sie utrzymac przy Kulczykowych pieniadzach i tych figurantach ktorzy za nimi stoja ....
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 13.08.2014 o godz. 15:04.
|