mr_kwolf napisał(a):

|
A od kiedy Ciebie interesuje fair play? Ważne są przepisy.
|
A według przepisów w przypadku awansu Legi (która w czwartej rundzie byłaby nierozstawiona), zespołem rozstawionym powinien być Ludogorets który w obecnej sytuacji zmagać musi się z Rumunami.