Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8526
Stary 13.08.2014, 14:15
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy Ciebie interesuje fair play? Ważne są przepisy.
A według przepisów w przypadku awansu Legi (która w czwartej rundzie byłaby nierozstawiona), zespołem rozstawionym powinien być Ludogorets który w obecnej sytuacji zmagać musi się z Rumunami.
Odpowiedz cytując