For_FuN_ napisał(a):

Zobaczymy, co ugrał Boniek i prawnicy Legii... Ja jakoś nie daje większych szans, ale przesuniecie tej decyzji Komisji Odwoławczej daje do myślenia.
P.S - Widze też, że na forum wielu przeciwników rac, bo skoro trzeba przestrzegać prawa... Czego to się człowiek dowiaduje .
|
Mam dziwne wrażenie, że jak jakimś cudem nasze odwołanie chwyci to wszyscy od dura lex sed lex zamkną japy i zamiast znowu gadać o prawie, na którym oprze się II instancja, zaczną gadać o spisku i łapówie
