Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8524
Stary 13.08.2014, 14:11
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy, co ugrał Boniek i prawnicy Legii... Ja jakoś nie daje większych szans, ale przesuniecie tej decyzji Komisji Odwoławczej daje do myślenia.

P.S - Widze też, że na forum wielu przeciwników rac, bo skoro trzeba przestrzegać prawa... Czego to się człowiek dowiaduje .
Mam dziwne wrażenie, że jak jakimś cudem nasze odwołanie chwyci to wszyscy od dura lex sed lex zamkną japy i zamiast znowu gadać o prawie, na którym oprze się II instancja, zaczną gadać o spisku i łapówie
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując