3120c napisał(a):

Legia powinna zostać ukarana, ale karą finansową, bo regulamin rozpatruje taką opcję. Wywalenie nie jest współmierne. Tak samo jak za odpalenie racy grozi odsiadka, co jest nonsensem. Widzisz obiektywne spojrzenie?
Ponawiam pytanie, co jeśli okaże się, że UEFA rozpatrując walkower naruszyła przepisy, bo była o tym mowa? Co wtedy?
|
czy Ty kapujesz że w tym przypadku jest tylko jedna KARA ! WALKOWER , wbij sobie do głowy WALKOWER, nie ma innej opcji