Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8518
Stary 13.08.2014, 13:39
3120c napisał(a):Wyświetl post
Legia powinna zostać ukarana, ale karą finansową, bo regulamin rozpatruje taką opcję. Wywalenie nie jest współmierne. Tak samo jak za odpalenie racy grozi odsiadka, co jest nonsensem. Widzisz obiektywne spojrzenie?
Ponawiam pytanie, co jeśli okaże się, że UEFA rozpatrując walkower naruszyła przepisy, bo była o tym mowa? Co wtedy?
czy Ty kapujesz że w tym przypadku jest tylko jedna KARA ! WALKOWER , wbij sobie do głowy WALKOWER, nie ma innej opcji
Odpowiedz cytując