Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8517
Stary 13.08.2014, 13:37
FOR-FuN , Uefa teraz ma czas na ogłoszenie decyzji , nic ich nie goni, a sprawia wrażenie że nad czymś się zastanawiają, a prowarszawskie mendia dalej żyją nadzieją , w piątek nie było czasu , chodziło o kilkadziesiąt minut do losowania, proste
Ktoś już tutaj pisał co by się stało w mendiach jakby temat dotyczył Wisły , tytuły KOMPROMITACJA, SKANDAL,HAŃBA , królowały by od rana do wieczora

P.S - Barca nie kaperowała dzieci , jak nie znasz tematu to nie siej propagandy
Odpowiedz cytując