Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8515
Stary 13.08.2014, 13:32
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Przecież Bereszyński dostał czerwoną kartkę na boisku o ile dobrze pamiętam? Czerwona kartka = zawieszenie tak czy nie?

"obiektywnego spojrzenia na sprawę" - Legia złamała pkt regulaminu za co została słusznie ukarana, więc gdzie nie mam obiektywnego spojrzenia na sprawę? Co tu jest do roztrząsania skoro czarno na biały jest napisane co grozi za wprowadzenie zawodnika zawieszonego za kartki.
Legia powinna zostać ukarana, ale karą finansową, bo regulamin rozpatruje taką opcję. Wywalenie nie jest współmierne. Tak samo jak za odpalenie racy grozi odsiadka, co jest nonsensem. Widzisz obiektywne spojrzenie?
Ponawiam pytanie, co jeśli okaże się, że UEFA rozpatrując walkower naruszyła przepisy, bo była o tym mowa? Co wtedy?
Łysa głowa, mały wacek, to nasz prezes - Bednarz Jacek
Odpowiedz cytując