PhantomRanger napisał(a):

Przecież Bereszyński dostał czerwoną kartkę na boisku o ile dobrze pamiętam? Czerwona kartka = zawieszenie tak czy nie?
"obiektywnego spojrzenia na sprawę" - Legia złamała pkt regulaminu za co została słusznie ukarana, więc gdzie nie mam obiektywnego spojrzenia na sprawę? Co tu jest do roztrząsania skoro czarno na biały jest napisane co grozi za wprowadzenie zawodnika zawieszonego za kartki.
|
Legia powinna zostać ukarana, ale karą finansową, bo regulamin rozpatruje taką opcję. Wywalenie nie jest współmierne. Tak samo jak za odpalenie racy grozi odsiadka, co jest nonsensem. Widzisz obiektywne spojrzenie?
Ponawiam pytanie, co jeśli okaże się, że UEFA rozpatrując walkower naruszyła przepisy, bo była o tym mowa? Co wtedy?