Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 13.08.2014, 12:56
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A może zgodnie albo nawet niezgodnie z regulaminem te psy warszawskie pobanować bo trochę za bardzo się rozwydrzyły?
I to jest jeden z mądrzejszych postów w tym temacie.

Trochę to dziwne wszystko. Jak my odpadaliśmy z Karabachem, Levadią, Dinamem, czy inne polskie kluby ze słabszymi rywalami - po sportowej rywalizacji, to suchej nitki media nie zostawiały na nas czy innych Śląskach czy Jagach. Jestem w stanie zrozumieć porażkę na boisku, bo to jest "piękno" sportu, że czasem amator wygra z profesjonalistą, ale media w takim momencie, zamiast wspierać klub czy reprezentację to dają pokaz swojego chamstwa jak tu https://kopalniasztukafutbolu.files....akt-zenada.jpg. A jak biedna Legiunia sama siebie wyeliminowała, to prasa i środowisko nawołują, żeby jej współczuć, że to nie jest fair play. Mam wrażenie, że świat stanął na głowie. Bo można przegrać na boisku, ale nie wolno przegrać organizacyjnie.
Odpowiedz cytując