Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8508
Stary 13.08.2014, 12:48
Naprawdę nie ma czego roztrząsać Legia się sfrajerzyła i tyle w temacie, nieznajomość / niestosowanie się do prawa nie zwalnia od jego przestrzegania.
Sprawa jest prosta i oczywista.

Kto chce może z nich polewać, kto nie może im współczuć - ja robię to pierwsze , szczególnie że od przejęcia klubu przez Leśnodarskiego prowadzili medialną mega napinkę jacy to nie są pro a tu taki klops

Najbardziej zaskoczyła mnie trzeźwa wypowiedź Laskowskiego na jego blogu, zawsze miałem go za pro Legijnego, nieraz strasznie mnie wq... komentując nasze mecze, tym razem szacunek za obiektywizm.
Odpowiedz cytując