Naprawdę nie ma czego roztrząsać Legia się sfrajerzyła i tyle w temacie, nieznajomość / niestosowanie się do prawa nie zwalnia od jego przestrzegania.
Sprawa jest prosta i oczywista.
Kto chce może z nich polewać, kto nie może im współczuć - ja robię to pierwsze

, szczególnie że od przejęcia klubu przez Leśnodarskiego prowadzili medialną mega napinkę jacy to nie są pro a tu taki klops
Najbardziej zaskoczyła mnie trzeźwa wypowiedź Laskowskiego na jego blogu, zawsze miałem go za pro Legijnego, nieraz strasznie mnie wq... komentując nasze mecze, tym razem szacunek za obiektywizm.