Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7470
Stary 13.08.2014, 12:08
Grantar napisał(a):
Ale tak naprawdę: gdzie ta Policja na meczach ?
Komu ostatnio zrobiła ziaziu jakieś ?
Zizaiu to się powinno stać w Twój pusty łeb.
Gdzie policja na meczach? Tajniacy na trybunach, pod stadionem masa pał w pełnym rynsztunku. Nie piszę o wyjazdach bo nie znasz tego i pewnie nigdy nie poznasz więc nie będę Ci burzył Twojej wizji.
Kiedy zrobiła? Przykład który zna wiele osób. Ostatnie derby na żydach. Pałowanie z konkretną dawką gazu za to że 700 osób powoli wchodziło przez bramę o szerokości 2m. Do tego losowe wyciąganie z tłumu.

Lukasz napisał(a):
O ile mi wiadomo pierwsze zdjęcie przedstawia ochonę (mez z Zawiszą) a zdjęcie trybuny C pt. 'duma prezesa' zrobione zostało przed rozpoczęciem meczu. Co do drugiego jestem pewny. Mylę się sugerując że koloryzujesz temat tymi zdjęciami?
Oczywiscie wam nie wystarczy to że się wkleja fotki, mówi jak to wygląda na co dzień. Wy z internetu wiecie jak wygląda sprawa na wyjeździe, na meczach u siebie, to że nie ma tajnych na trybunach itd. Siedź dalej przed tym zasranym komputerkiem i chłoń wiedzę o kibicowaniu prosto z internetu.

staszek2309 napisał(a):
I tak sporo ludzi na tym dolnym zdjęciu
Jak cholera...
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując