Grantar napisał(a):
Ale tak naprawdę: gdzie ta Policja na meczach ?
Komu ostatnio zrobiła ziaziu jakieś ?
|
Zizaiu to się powinno stać w Twój pusty łeb.
Gdzie policja na meczach? Tajniacy na trybunach, pod stadionem masa pał w pełnym rynsztunku. Nie piszę o wyjazdach bo nie znasz tego i pewnie nigdy nie poznasz więc nie będę Ci burzył Twojej wizji.
Kiedy zrobiła? Przykład który zna wiele osób. Ostatnie derby na żydach. Pałowanie z konkretną dawką gazu za to że 700 osób powoli wchodziło przez bramę o szerokości 2m. Do tego losowe wyciąganie z tłumu.
Lukasz napisał(a):
|
O ile mi wiadomo pierwsze zdjęcie przedstawia ochonę (mez z Zawiszą) a zdjęcie trybuny C pt. 'duma prezesa' zrobione zostało przed rozpoczęciem meczu. Co do drugiego jestem pewny. Mylę się sugerując że koloryzujesz temat tymi zdjęciami?
|
Oczywiscie wam nie wystarczy to że się wkleja fotki, mówi jak to wygląda na co dzień. Wy z internetu wiecie jak wygląda sprawa na wyjeździe, na meczach u siebie, to że nie ma tajnych na trybunach itd. Siedź dalej przed tym zasranym komputerkiem i chłoń wiedzę o kibicowaniu prosto z internetu.
staszek2309 napisał(a):
|
I tak sporo ludzi na tym dolnym zdjęciu
|
Jak cholera...