Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8502
Stary 13.08.2014, 11:14
fialo napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, przyjdzie debilna kara za race to tez mam nadzieje będziecie krzyczeć ta swoją jedna maksymę, która umiecie "Dura lex sec lex". Już widzę jak w mieście jeździcie 50, a autobusem to zawsze z biletem, przechodzicie na zielonym, na stadionie tylko na swoim miejscu, piwko to tylko u siebie w ogrodzie - broń boże na mieście.

Nic mnie tak nie w....ia jak swietojebliwosc na pokaz, nagle okazuje się ze wszyscy tacy przepisowi.
Trzeba mieć honor, by konsekwencję łamania prawa ponieść. Jak przeszedłem na czerwonym i mnie złapali to wyjąłem sto polskich złotych z konta i zapłaciłem, jak jechałem tramwajem bez biletu i mnie złapali to zapłaciłem. Legia też, skoro złamała przepis, niech za to płaci. A, że "tabelka" mandatowa taka, a nie inna... no cóż.
Odpowiedz cytując