fialo napisał(a):

Dokladnie, przyjdzie debilna kara za race to tez mam nadzieje będziecie krzyczeć ta swoją jedna maksymę, która umiecie "Dura lex sec lex". Już widzę jak w mieście jeździcie 50, a autobusem to zawsze z biletem, przechodzicie na zielonym, na stadionie tylko na swoim miejscu, piwko to tylko u siebie w ogrodzie - broń boże na mieście.
Nic mnie tak nie w....ia jak swietojebliwosc na pokaz, nagle okazuje się ze wszyscy tacy przepisowi.
|
Trzeba mieć honor, by konsekwencję łamania prawa ponieść. Jak przeszedłem na czerwonym i mnie złapali to wyjąłem sto polskich złotych z konta i zapłaciłem, jak jechałem tramwajem bez biletu i mnie złapali to zapłaciłem. Legia też, skoro złamała przepis, niech za to płaci. A, że "tabelka" mandatowa taka, a nie inna... no cóż.