Wyświetl pojedynczy post
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 13.08.2014, 10:37
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie wreszcie tak się podniecać zwycięstwami i przejmować porażkami. Nauczcie się patrzyć na grę. Mamy przewagę w sytuacjach, prowadzimy grę? Stwarzamy łatwo okazje, przeciwnik nie? Tworzymy wiele koronkowych akcji zakończonych strzałem? Jak na naszym tle prezentuje się przeciwnik?

Generalnie mamy teraz słabe 6 punktów. Słabe - patrząc na grę, bo jednak w każdym naszym meczu byliśmy lepsi od rywala pod względem wyżej wymienionych rzeczy.
Zdaje się że nie do końca rozumiesz jak to wszystko działa. Ruch grał defensywkę bo taki miał plan i dlatego długimi fragmentami mieliśmy przewagę. Wcale nie stworzyliśmy więcej okazji i wcale nie możemy do końca mieć pretensji o ten wynik bo to nie jest wielka niesprawiedliwość. Faktem jest że już w drugim meczu z rzędu mogliśmy wszystko rozstrzygnąć dużo wcześniej ale później to my mieliśmy szczęście (setki Kuświka i Zieńczuka).

Co do wcześniejszych meczów to raczej nie odważyłbym się powiedzieć że byliśmy dużo lepsi od Łęcznej, Piast był bardzo słaby ale nie umieliśmy tego wykorzystać i nie mieliśmy wielu okazji. Faktem jest że z meczu na mecz widać jakąś poprawę ale jeszcze daleka droga przed nami.
Odpowiedz cytując