3120c napisał(a):

Następny kur.wa przepisowy, przestrzegający jakiegoś skur.wiałego prawa się znalazł.
Przepis nie idzie w parze z logiką, dlatego tak jak w przypadku bojkotu nazywają was idiotami, ślepo przestrzegającymi jakiegoś gów.nianego prawa.
Jak nie lubię Legii to musiałem to napisać.
|
Dokladnie, przyjdzie debilna kara za race to tez mam nadzieje będziecie krzyczeć ta swoją jedna maksymę, która umiecie "Dura lex sec lex". Już widzę jak w mieście jeździcie 50, a autobusem to zawsze z biletem, przechodzicie na zielonym, na stadionie tylko na swoim miejscu, piwko to tylko u siebie w ogrodzie - broń boże na mieście.
Nic mnie tak nie w....ia jak swietojebliwosc na pokaz, nagle okazuje się ze wszyscy tacy przepisowi.