3120c napisał(a):

Następny kur.wa przepisowy, przestrzegający jakiegoś skur.wiałego prawa się znalazł.
Przepis nie idzie w parze z logiką, dlatego tak jak w przypadku bojkotu nazywają was idiotami, ślepo przestrzegającymi jakiegoś gów.nianego prawa.
Jak nie lubię Legii to musiałem to napisać.
|
wiesz co by się działo jaby to jak piszesz "s....iałe prawo" w tym przypadku nie działało? pomyśl , sam ,jak już ogarniesz to napisz ,okey ?