Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8498
Stary 13.08.2014, 10:11
3120c napisał(a):Wyświetl post
Następny kur.wa przepisowy, przestrzegający jakiegoś skur.wiałego prawa się znalazł.
Przepis nie idzie w parze z logiką, dlatego tak jak w przypadku bojkotu nazywają was idiotami, ślepo przestrzegającymi jakiegoś gów.nianego prawa.
Jak nie lubię Legii to musiałem to napisać.
wiesz co by się działo jaby to jak piszesz "s....iałe prawo" w tym przypadku nie działało? pomyśl , sam ,jak już ogarniesz to napisz ,okey ?
Odpowiedz cytując