Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
4942
13.08.2014, 07:50
palikot
napisał(a):
Że CO?!!!!! Albo mnie pochłonęły ostatnie wydarzenia piłkarskie i gdzieś przegapiłem albo nigdzie nikt o tym nie pisał i to ściema... no ale ....... czemu ja się dowiaduję o takich rzeczach ze strony Legionisci.com?
http://legionisci.com/news/59178_Na_..._sprzetem.html
ps. wiedział ktos?
Widać, ze nie wchodzisz na kibice.net, bo tam już sporo komentarzy na ten temat się pojawiło
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty