palikot napisał(a):

|
Każdy kto pomyśli logicznie i doda sobie wartość strat za te nieszczęsce race od komisji ligi a wartość strat za wojnę od tych derbów wywołaną przez Jacka, to mu rachunek wyjdzie taki jak mówię.
|
Właściwie to można wzorem tablicy z długiem publicznym Polski, jaka wisi w Warszawie, zrobić tablicę długu polityki Bednarza, umieścić ją przy ogródku "U Wiślaków, tak aby idący bednarzowcy mogli sobie czytać i kredą dopisywać po każdej kolejce straty na biletach (bo te wynikające z konsumpcji czy pamiątek czy gadżetów są trudne do ocenienia). Uwzględniajac średnią z frekwencji sprzed bojkotu do frekwencji z każdej nastepnej kolejki. Wiadomo, ze struktury cen na poszczególnych sektorach się nie wyliczy (i darmowych voucherów) ale taka rosnąca liczba na tablicy uzmysłowiła by niejednemu bednarzowcowi (a może zaciekawiła nawet dziennikarzy) ile kosztuje klub polityka JB.