Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8489
Stary 12.08.2014, 23:28
kws napisał(a):Wyświetl post
Nie musisz przyznawać mi racji.

Mistrzu, nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś, więc nikt Ci racji nie przyzna. A przynajmniej nie powinien.
7kotów ma rację.

"unless the actual result is less favourable to (...) club at fault, in which case that result stands; " znaczy:

"o ile wynik nie jest mniej korzystny (...) dla klubu, który przewinił. W takim wypadku oryginalny wynik pozostaje niezmieniony".

Czyli, gdybyście dostali czwórkę do jaja, to wynik nie uległby zmianie, ale gdyby było 4:1 dla Celtiku, to zweryfikowano by rezultat na 3:0. Wygraliście, więc 3:0 jak w mordę strzelił.

Dlaczego czytam Stanowskiego? Bo mnie dotąd śmieszył, ale ostatnio zaczął już martwić. Dzisiejszego felietonu nie przeczytałem do końca...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2014 o godz. 01:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując