mr_kwolf napisał(a):

Brakowało mi Ciebie przez ten okres jak Legia ogrywała Celtic. Wiem, wiem, wakacje. "Akurat tak wypadły", ale jesteś niezastąpiony.
Niektórzy tutaj też zaczynają dzień od sprawdzenia czy można otworzyć szampana bo sąsiadowi nowiutki samochód zajeb*** spod domu, ale ty jesteś w tym najlepszy.
|
Kłopoty z interpretacją i ze zrozumieniem - pies ci morde lizal...
Możesz ustawić się w szeregu ze stanowskim i lizać dupe Losersom skoro masz taki fetysz - ja odpadam
