Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kws
Member
Od: 10.2011
Offline
#
8479
12.08.2014, 19:56
Kocur
napisał(a):
Zamknijcie ten temat albo otwórzcie sobie oddzielny.
Tak łatwo nie będzie; pokaż najpierw punkt w regulaminie, który pozwala go zamknąć....
kws
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kws
Znajdź inne posty napisane przez kws