Krzysztof Stanowski @K_Stanowski 2 godz.
A to jest dla mnie optymalna reakcja Polaka, który grał w Celtiku:
http://www.przegladsportowy.pl/felie...32,1,1074.html
W środku Dziekanowski za Legią
Podobnie Weszło również pochwalili Boruca że coś napisał że też za Legią.
Teraz taka ciekawostka
Sorry za to gówno:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,31,12...u_APOEL_u.html
Artykuł niestety usuneli