Jazon napisał(a):

|
W ciągu kilku dni odwiedziłem stronę Weszło parę razy i to co tam ujrzałem było jedyne w swoim rodzaju. Nieprawdopodobny ból dupy Stanowskiego, który już dawno odleciał gdzieś w inny wymiar, jest czymś, co rzadko spotyka się nawet u onetowych frustratów. To co przeżywa ten chłopak musi być dla niego jakimś granicznym przeżyciem psychicznym, generalnie - nie zazdroszczę.
|
Dziwisz się ukochana Barcelona w poprzednim sezonie dostała oklep na wszystkich frontach co spowodowało, że flaga Kataloni na balkonie Stanowskiego zatknięta na kij od mopa została opuszczona do połowy...
Teraz cios ze strony drugiego ukochanego klubu - Legiusi. W akcie furii Stanowski spuscil do kibla koszulke Legii więc teraz przywdziewa trykoty z napisem Fuck Uefa...