Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 12.08.2014, 13:53
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chciał tylko przypomnieć wszystkim malkontentom, że graliśmy z aktualnym brązowym medalistą T-ME, a zarazem drużyną która wyeliminowała duński Esbjerg z dalszej gry w LE. W poprzednim sezonie na 3 mecze z Ruchem zdobyliśmy 2 punkty! Tak czy siak dobrze, że udało się uratować remis, bo równie dobrze mogło się skończyć 1-3. Szkoda, że sędzia niezbyt ogarniał to co działo się na boisku, choć z drugiej strony Garguła czy Brożek mogli wykorzystać wcześniej swoje okazje.
Która w 3 pierwszych meczach nie potrafiła zdobyć ani jednego punktu, strzelając przy tym 1 bramkę. A i zapominamy, że parę dni temu grali na wyjeździe, gdzie stracili mnóstwo sił. A i Wisła grała u siebie...

O czym ty mówisz kolego...,
Odpowiedz cytując