Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8457
Stary 12.08.2014, 13:00
Niedobrze się robi, wszędzie dookoła Legia. Najgorsze jest to, że nawet jak odpadną z tymi Kazachami to będzie znowu 1000 artykułów o tym, jak to powinni grać o LM a tutaj padła im psychika itd. Frajerzy stulecia i tyle.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując