Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8456
Stary 12.08.2014, 12:53
Gdyby to się przydarzyło nam lub amice to tydzień było by gnojenie przez stanowskiego tych klubów, oczywiście wszystkiemu winny byłby Smuda i Rumak bo ten debil o nich dobrego słowa napisać nie potrafi. Dla niego bohaterzy to Iwan,Kowalczyk czy Czesio Michniewicz. Płacz tego osobnika i wydawanie idiotycznych koszulek otwiera wielu osobom oczy na tego zjebanego pseudo dziennikarzynę . Listy do Celticu... w jakim celu? Jak warszawiacy szukają honoru to niech nam przy okazji oddadzą punkty za przekręcony mecz gdy piłka wychodziła metr za linię a stojący obok zabramkowy cwel udawał ,że tego nie widzi.Wtedy cwele nie szukały honoru? Różne kluby nas eliminowały z ligi mistrzów ale ,żeby samemu się wyrzucić? hahaha Legia frajerzy dziesięciolecia MAM TAK SAMO JAK TY, LIGĘ MISTRZÓW W TV
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 12.08.2014 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując