Ma_niek napisał(a):

|
A Apollon?. To przecież przez nich biedny Bereś dostał czerwień.
|
W takim razie, to powinno wyglądać tak:
1. Lech
2. Rumak (pozbył się go z Lecha)
3. Urban (sprowadził go do Legii)
4. Gaston Sanogy (to za niego dostał czerwień)
....