W międzyczasie jego walkę celnie spuentował Gianni Infantino, sekretarz UEFA. – Wyroki sądów nas nie dotyczą – wyjaśnił zwięźle stanowisko i status organizacji.
Mafia?
Kolejne media piszą o UEFA mafia:
http://www.theguardian.com/football/...ns-league-fair
http://news.asiaone.com/news/sports/...rsaw-injustice
Mam nadzieję że Legia nie odpuści i będą się procesować z FIFA i UEFA tak jak kiedyś Sion.
P.S Że o kasę chodzi w FIFA i UEFA widać wyraźnie po tym, że Rosja ciągle ma organizację MŚ w 2018. Kij obchodzi ich to co Rosja robi na Ukrainie, liczy się tylko kasa.