|
Taki błąd, taki karygodny błąd. Obejrzałem konferencje właścicieli Legii i oni jaj nie mają żeby przyznać kto zje.ał. A zje.bała babeczka. Od zawsze wiadomo, że kobiety do piłki się nie nadają, to oni zatrudniają jakąś niekompetentną babę, więc niech się nie dziwią, że wychodzą takie kwiatki. Nie wyobrażam sobie nawet co by zrobił Cupiał z Krzoską, gdyby zawalił w takim momencie.
|