|
Senior Member
Offline
|
#121

11.08.2014, 19:05
|
Lukasz,
predykcja, czy antycypacja, co za różnica i tak chodzi o przyszłość .. Rzecz jest w czym innym, w uczciwych intencjach, jeśli piszesz o sobie, że „niczego sobie nie życzę”, po czym twierdzisz iż jesteś „mile rozczarowany” jakimś zdarzeniem, wobec którego niczego sobie podobno nie życzyłeś, to jest tu ewidentna sprzeczność. Życzyć, to chcieć, pragnąć ..itd. , liczyć na jakieś coś, to również ta sama intencja, chcieć, pragnąć itd. Darujmy sobie erystykę czy innej maści sofistykę, rzecz jest prosta jak konstrukcja cepa… rzecz dotyczy intencji.. tu i teraz obiektywizm w intencjach, to jednorożec..
Co do faktów, pożyjemy zobaczymy. Na teraz nic nie jest przesądzone.. sam jestem ciekaw ilu to kibiców jest wstanie przy bojkocie przyciągnąć Bednarz na R22 ..
Choć ja wolałbym analizować, co zrobić aby bez żadnych podziałów i oczywiście bez JB, zastanawiać się (jak to powinno być w normalnym klubie), otóż zastanawiać się co zrobić aby przyciągnąć do tych 15 tyś. średniej tak z 5 kolejnych i tak co roku, pracować nad tym, aby frekwencja na stadionie dawała poczucie iż jest niemal zapełniony, a nie jak teraz ..niemal pusty.
|
|