Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7437
Stary 11.08.2014, 18:48
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ci którzy tak strajkują pokazali by faktycznie jaka jest siła strajkujących i wybralibyście się na mecz z Lechią przed stadion zaśpiewać słynne "cała polska krzyczy razem..."
Poza tym popatrzcie na przykład Stępińskiego, na którego nas może nie bedzie nas stać ze względu na bojkot. Może jego kariera rozwinie się tak, że zaraz będzie drugim Lewandowskim i co wtedy Powiecie też że to wina Bednarza
Posłużę się słowami Kochanego Prezesa:

- Wolę, by Wisła była klubem dla siedmiotysięcznej elity, bo resztę pieniędzy przy dobrze grającym zespole my znajdziemy. Ja bardzo doceniam to, że od marca do końca sezonu nie zapłaciliśmy ani złotówki kary za zachowanie kibiców - zaznaczył.

Wychodzi, że Smudy bo Wisła gra chujowo
Odpowiedz cytując