Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 11.08.2014, 18:46
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wasz bojkot nic nie da.
Właściciel pozostanie ten sam, a więc i sposób zarządzania klubem.
Jedyne co robicie to sracie we własne gniazdo.

Przykre to jest.
Przecież celem bojkotu nie jest zmiana właściciela (sic!). Poprzez kwestie finansowe chcemy skłonić Cupiała do przemyślenia pewnych spraw. Wiadomo, że nic tak nie wpływa na decyzje biznesmenów jak rachunek zysków i strat.

Ja jednak jestem zdania, że srają we własne gniazdo Ci co chodzą teraz na mecze. A wyjaśniłem to już w poprzednich postach.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest jaki jest, ale przez niego nie wyjebali nas z europejskich pucharów bo źle kartki policzył. Cała prawda.
Z Bednarzem to nie mamy szans na awans do tych pucharów, a co dopiero mówić o wykluczeniu z nich....
Ps. Chemie stosuje się w wielu sytuacjach, nie musi to być beznadziejny przypadek.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.08.2014 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując