s1mone napisał(a):

Wasz bojkot nic nie da.
Właściciel pozostanie ten sam, a więc i sposób zarządzania klubem.
Jedyne co robicie to sracie we własne gniazdo.
Przykre to jest.
|
Przecież celem bojkotu nie jest zmiana właściciela (sic!). Poprzez kwestie finansowe chcemy skłonić Cupiała do przemyślenia pewnych spraw. Wiadomo, że nic tak nie wpływa na decyzje biznesmenów jak rachunek zysków i strat.
Ja jednak jestem zdania, że srają we własne gniazdo Ci co chodzą teraz na mecze. A wyjaśniłem to już w poprzednich postach.
s1mone napisał(a):

|
Bednarz jest jaki jest, ale przez niego nie wyjebali nas z europejskich pucharów bo źle kartki policzył. Cała prawda.
|
Z Bednarzem to nie mamy szans na awans do tych pucharów, a co dopiero mówić o wykluczeniu z nich....
Ps. Chemie stosuje się w wielu sytuacjach, nie musi to być beznadziejny przypadek.