Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8436
11.08.2014, 18:23
kws
napisał(a):
Secundo:
Nadal czekam na opinie o Kazachach; patrz mój post wcześniej.
Wydaje mi się, że ich przejdziecie.
Opinia wyssana z palca bo nie widziałem ich na oczy, ale skoro nalegałeś...
arti