Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8435
Stary 11.08.2014, 18:01
silver03 napisał(a):Wyświetl post
A weszło nadal nakręca spirale nienawiści Najpierw artykuły jaki to Celtic niehonorowy, później koszulki fu*k UEFA, a teraz jeszcze koszulki ośmieszające Celtic. Robi się coraz zabawniej! Ciekaw jestm jakby to było, gdyby na miejscu Legii była Wisła, Lech albo Lechia
Przecież to jasne, że gdyby to była Wisła na miejscu Legii, to nie zostawiliby na nas suchej nitki. I domyślam się, że nie tylko weszlaki by nas hejtowali, ale cała ta warszawska banda, z PN i PS na czele.
Odpowiedz cytując