Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline
#
8435
11.08.2014, 18:01
silver03
napisał(a):
A weszło nadal nakręca spirale nienawiści
Najpierw artykuły jaki to Celtic niehonorowy, później koszulki fu*k UEFA, a teraz jeszcze koszulki ośmieszające Celtic. Robi się coraz zabawniej! Ciekaw jestm jakby to było, gdyby na miejscu Legii była Wisła, Lech albo Lechia
Przecież to jasne, że gdyby to była Wisła na miejscu Legii, to nie zostawiliby na nas suchej nitki. I domyślam się, że nie tylko weszlaki by nas hejtowali, ale cała ta warszawska banda, z PN i PS na czele.
Blaszczu16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blaszczu16
Znajdź inne posty napisane przez Blaszczu16