s1mone napisał(a):

Wasz bojkot nic nie da.
Właściciel pozostanie ten sam, a więc i sposób zarządzania klubem.
Jedyne co robicie to sracie we własne gniazdo.
Przykre to jest.
|
Przykre to jest ze jesteś przydupasem prezesa który nazywa Ciebie bandyta....