Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Wasul
Junior Member
Od: 08.2014
Offline
#
8430
11.08.2014, 14:21
kws
napisał(a):
Primo, balerino:
To teraz pytanie dnia: Po tym zamieszeniu, Bereszyńskiego wartość jaka jest ? Bo reklamę w mediach to mu zrobiliśmy, jakby co najmniej strzelił bramkę na MŚ samej Brazylii!
Piszą o nim The Sun, The Times, Guardian, nawet Ci od Beckhama...New York Times
Wartość Breszyńskiego? Jakieś 3 miliony złotych za minutę gry. Nikogo w Europie na niego nie stać, więc zostanie w Warszawie.
Castpromo - Portal castingowy
Wasul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wasul
Odwiedź stronę domową użytkownika Wasul!
Znajdź inne posty napisane przez Wasul