"Inwestorzy" w Legii czyli o czterech takich co nie potrafią zliczyć do trzech.
No i teraz zobaczymy gdzie panowie znajdą kasę na utrzymanie 22 zawodników. Liga Europy to grosze, telewizyjnie też słabo, nie było transferów z klubu bo liczono na awans do LM. A tu zonk, jak nie za słabi sportowo to za słabi organizacyjnie. W zimię pewnie odejdzie 2 najlepszych bo z czegoś trzeba Legię finansować.