|
Bednarz ostatnio mówił, że wg niego na stadion mogą przychodzić nawet sami pracownicy klubu. A jakże! W końcu to nie jego klub, nie jego kasa i ma to wszystko w głębokim poważaniu. A i tak swoje 40000 zł miesięcznie zainkasuje.
On bardziej przejmuje się walkowerem, który nałożyła UEFA na jego ukochany klub, niż protestem i problemami finansowymi Wisły.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.08.2014 o godz. 13:04.
|