Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 11.08.2014, 12:51
raindog napisał(a):Wyświetl post
(z Jagą 12 tys; z Ruchem wczoraj 6 tys.)?
2013/14 - Wisła – Jagiellonia – 12 310 widzów, 2012/13 – Wisła – Polonia W. - 17 176 widzów ..zobaczymy czy na Legię przyjdzie ponad 10 tysięcy, bo w poprzednim sezonie był komplet. Przypomnę, że średnia z całego poprzedniego sezonu to 15 tysięcy, teraz danych porównawczych brak, bo sezon trwa ..(tylko 2 kolejki), ale na teraz to 5 tyś.

EDIT. To jak będzie względnie porównywalna średnia, zobaczymy po rundzie jesiennej, ale już teraz widać gołym okiem, iż większość na mecze nie chodzi, tak znaczący, że jest drastyczny spadek frekwencji ..a o jakim spadku wspominał Bednarz ..(!?)

EDIT II. Odrębną sprawą jest wiarygodność danych co do tego ilu naprawdę bywa kibiców teraz na R22.
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.08.2014 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując