Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9797
Stary 11.08.2014, 10:35
Czarek Wilk jednak zostanie w Deportivo i bedzie grał w Primera Division. Ostatnio zagrał dobre spotkanie i trener jest z Niego zadowolony i chce z Niego korzystac w nadchodzacym sezonie.
Odpowiedz cytując