Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 11.08.2014, 10:14
baton napisał(a):Wyświetl post
Ogladal ktos Lige+ Ekstra ?

Wypowiadali sie cos odnosnie nieuznanej bramki Brozka i faulu na Zajacu po ktorym poszla kontra ?
Jak wyżej - gol Brożka prawidłowy, karny później odgwizdany prawidłowy, a o faulu na Zającu nie dumali za wiele, ale raczej Sławcio stanął po stronie sędziego.
Btw. zaszokował mnie sędzia Musiał w meczu GKS-Śląsk, co on gwizdał za karne dla Gieksy to aż głowa bolała.

Co do naszego spotkania, bardzo szkoda że Garguła spierdzielił tyle sytuacji, takie mecze po prostu trzeba wygrywać. Do Brożka można mieć zastrzeżenia, owszem, ale mimo wszystko strzelił dwa gole wczoraj i gdyby mu tego pierwszego uznali, to pewnie nikt by się nie ośmielił krytykować Pawła.

Atmosfera na stadionie nieco sielska, wierzcie oficjalnej frekwencji lub nie, ale byłem na kilku innych bojkotowych meczach w poprzednim sezonie i tym razem było widać, że tych ludzi jest więcej. Na wynik frekwencji odbiły się dwie de facto puste trybuny za bramkami, bo na nich było może w sumie 500 osób.
Odpowiedz cytując