Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 11.08.2014, 09:11
South napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko zapytam, kim ty jesteś żeby mówić, że ktoś będzie albo nie będzie przedstawicielem wszystkich kibiców ?
Jestem jednym z tych ponad 5 tys co chodzą na mecze i kibicują temu klubowi to wystarczy a Ty kim jesteś?


Baton - oczywiście, że mówili, Bramka Brożka jak najbardziej prawidłowa! zgodzili się wszyscy i nawet Pan Sławek uznał, że to był błąd arbitra, karny dla nas jak najbardziej prawidłowy, faul na Zającu trochę przeszli bokiem - Pan Sławek stwierdził, że takich fauli się nie gwiżdże :/ były szybkie powtórki i bardzo niedokładnie, ale na filmie wyraźnie widać, że Zając ma podciętą nogę....
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 11.08.2014 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując