Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 11.08.2014, 07:45
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chciał tylko przypomnieć wszystkim malkontentom, że graliśmy z aktualnym brązowym medalistą T-ME, a zarazem drużyną która wyeliminowała duński Esbjerg z dalszej gry w LE. .
To tak w ramach uzupełnienia to ja przypomnę że graliśmy z drużyną, która w 3 meczach zdobyła 0 (słownie zero) punktów nie grając z nikim z czołówki.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując