Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 11.08.2014, 07:21
palikot napisał(a):Wyświetl post
Nie nie muszę się dowartościowywać. Uważam, że ten kto idzie na mecz tylko dlatego, żeby pokazać coś drugiej stronie, zrobić na złość SKWK i bojkotującym to jest debilem. Ja nazywam rzeczy po imieniu i tyle.
Ja uważam za takich tych, którzy nie potrafili wprowadzić na R22 w ostatnich latach bardziej ambitnych przyśpiewek jak "jesteśmy dumą tego miasta..." i "jazda, jazda, jazda..." bo jazdę to można mieć na wiejskim przytupie w przytkowickim klubie Energy2000. Ale widać "kółko różańcowe" otoczyło się ludźmi prezentującymi ten sam poziom, dlatego w swoim towarzystwie świetnie się bawili, do czasu...

palikot napisał(a):Wyświetl post
Dziś w tej 4 tys. grupie, idiotów takich było dosyć sporo. Więc nie .......cie, że wy przyszliście z miłości dla Wisły.
Dobrze, że wśród "jazdowiczów" idiotów nie brakuje, co więcej... sama inteligencja i intelektualiści!
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 11.08.2014 o godz. 07:35.
Odpowiedz cytując