TSWthedues napisał(a):

|
Wbijcie to sobie do głowy, że Ty i Tobie podobni jak i całe SKWK nigdy nie będziecie przedstawicielem wszystkich kibiców co najwyżej grona osób stosujących argument siły.
|
Tak tylko zapytam, kim ty jesteś żeby mówić, że ktoś będzie albo nie będzie przedstawicielem wszystkich kibiców ?