|
Miśka szkoda jak cholera, był skuteczny w tym co robił czasem miał szczęście i go obijali piłką ale trzeba mieć ten magnes, którego Buchalikowi na razie brakuje...
Też jestem zdania, że sprawa rozbiła się o menadżera i prowizje. Tym bardziej teraz Misiek może sobie pluć w brodę... Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
|